سین سین

چند روز پیش فهمیدم که به زودی کارت امتحانات پایان ترم میاد تو قسمت شخصی سایت دانشگاهم. بعد از اون طرف هم تو بورد دانشگاه اعلامیه زده بودن که دانشجویایی که مدارکشون را به آموزش ندادن براشون کارت امتحان صادر نمیشه. منم که به دلایلی، فعلا نمیخواستم مدارکم را بهشون بدم، چهارشنبه دیدم که کارت امتحانم صادر شده، سریع پرینتش را گرفتم؛ چون تجربه ثابت کرده دانشگاه بعضی از کارها را با تاخیر انجام میده و ممکنه بعدا نتونم پرینت بگیرم.
وقتی پرینت گرفتم دیدم که یکی از درسام تو لیست امتحانام نیست، خودم حدس زدم که استاد حذفم کرده و با رفتن به قسمت اعلام نمرات با این صحنه مواجه شدم و فهمیدم بله استاد لطفشون را به من عرضه داشتن. جالب اینه که اول ترم هر کی وضعیت منو میدونست بهم میگفت برو با استادا حرف بزن تا حذفت نکنن، منم فقط فرصت کردم با همین جناب استاد که حذفم کردن صحبت کنم و نتیجه گرفتم که دیگه با هیچ احد الناسی حرف نزنم.

بعد از ظهر هم رفتم دانشگاه تا کارت امتحانم را مهر بزنم. موقع مهر زدن هم این دفتردار گروهمون هی مهر و میاورد سمت برگه هی میکشید عقب یعنی داشت میرفت رو اعصابم، آخر هم پرسید ترم چندی؟ گفتم ترم یکم، گفت فقط همینا را داشتی؟ گفتم نه، یکیشون حذفم کرده. دیگه کلی نصیحت کرد که باید حتما ترم دیگه بگیریش و این حرفا تا بالاخره مهرش کرد. دیگه وقتی مهر شد، خیالم راحت شد که میتونم تو امتحانا شرکت کنم.
البته فک کنم یکی دیگه از درسا را هم خودم حذف کنم. میمونه 3 تا دیگه که پاس کردن این ها هم برای من هنره.

نمره میان ترم اون امتحانه بود که هیچی نخوندم و فقط از امدادهای غیبی استفاده کردم که اینجا هم در موردش نوشتم، شدم 3.25 از 7.
خیلی قشنگ دارم نابود شدن یک به یک درس ها را می‌بینم.

 

+ چه حس خوبیه آواز خوندن با صدای بلند از ته دل.
سوار موتور که بودم تجربه اش کردم. کلاهم سرم هست هر چی هم داد بزنم کسی نمیفهمه، واقعا که تخلیه شدم. تازه الان پی بردم که قابلیت های صدام زیاده. آخه بچه که بودم اکثر وقت‌ها تک خوان گروه سرود مدرسه‌مون بودم. چه تو دبستان چه تو راهنمایی.
خواننده هم نشدیم.

جمعه ٢٧ اردیبهشت ۱۳٩٢ || ٧:۳٠ ‎ب.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین