سین سین

خب ماجرای لنز گذاشتن من به جایی رسید که با گذاشتنش چشمام قرمز میشد و طبیعتا هر کسی که من را میدید اولین سوالی که ازم میپرسید این بود که چرا چشمات قرمزه؟
شنبه هفته پیش خانم شریف (سرکار) چشمام را که دید اینجوریه کلی سوال پیچم کرد که چی شده و چرا همچینی هستی و اینا؟ دیگه منم توضیح دادم ماجرا از چه قراره. اونم اصرار که برم سراغ دکتر ترابی معاینه‌ام کنه و کلی تعریف و تمجید که بچه من پیشش رفته و چشمش خوب شده (البته مشکل بچه اون با من فرق داشت).
منم آدرسش را گرفتم که برم ولی فقط به این خاطر قبول کردم که چون هر روز با خانم شریف چشم تو چشم میشم و اونم حس مادرانه فوق العاده‌ای داره و اگه نرم احتمالا بعدا کلی دعوا و نصیحتم میکنه!!
عصر چهارشنبه رفتم مطب دکتر و بعد از حدود دو ساعت نوبتم شد! دکتر هم بعد از معاینه و توضیحات من که چه کارایی کردم گفت همه کارایی که انجام دادی درست بوده. بعد هم برای قرمز شدن چشمام یه قطره داد که وقتی لنز روی چشمام هست بریزم.
چشمتون هم روز بد نبینه که دکتر و داروخانه کنار مطب هم منو خیلی ترسوندن که قطره نیست و کلی باید بگردی تا پیداش کنی ولی من فرداش رفتم سمت خیابون میر که کلینیک چشم.پزشکی پارسیان اونجاس به امید اینکه چون بازار وجود هر دارو نسبت مستقیم به دکترای اون منطقه داره اونجا پیدا کنم که حدسمم درست بود و اولین داروخونه ای که اونجا بود اون قطره را داشت ولی خب میگفت این قطره تحت پوشش بیمه نیست و به قیمت آزاد (10هزار تومن) فروخت.
الان هم که چهار پنج روزه دارم ازش استفاده میکنم اون بحث قرمز شدن بهتر شده ولی همچنان خود چشمام عادت به لنز نداره و بعد از 4 5 ساعت به شدت چشمام خسته میشه و شروع به خارش میکنه. منم معمولا بعد از این مدت درش میارم و از عینک استفاده میکنم.
امید است که بالاخره بهشون عادت کنم.
این دکتر رفتن هم فقط خوبیش این بود که فهمیدم کار اشتباهی نکردم تا حداقل از نظر روانی نگرانیم رفع بشه.

----------------------------------- 
این مقاله انگلیسی گرفتن هم عجب ماجرایی شده. دانشگاه خودمون که میگه لینک و آدرس سایتش را بفرستین اگه پیدا شد 400 تومن برای هر مقاله میگیریم و براتون میفرستیم. بعد از محل کارم چون نزدیک دانشگاه صنعتی هست و تفاهنامه با شهرک داره اقدام کردم بعدش تو سایت کتابخونه دانشگاه صنعتی که میری میبینی برای اکثر سایت‌ها نوشته "تا اطلاع ثانوی در دسترس نمی باشد" که تازه مسئول کتابخونه‌مون راهنماییم کرده که لینک مقالات را بفرستم شاید چند تاییش را  براش ایمیل کنند (اونم در چند مرحله) بعد اون برای من ایمیل میکنه.

حالا منتظرم ببینم بالاخره چند تا مقاله به دستم میرسه که اگه نرسه باید از طریق دوستام که دانشگاه‌های تهران درس میخونن اقدام کنم. 
اینم از اوضاع و احوال درس

----------------------------------- 
فقط خدا کنه از این کاری که دکتر زین بهم سپرده شرمنده بیرون نیام! 

دوشنبه ٢٠ آبان ۱۳٩٢ || ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین