سین سین

خب در راستای استخدام و ادامه خان های پست آزمایش تندرستی امروز به خان هفتم رسیدم. قبل از اینکه برم سراغ خان هفتم رفتم دنبال جواب خان اول که جواب آزمایش اعتیاد بود که منفی اعلام شد. در خان هفتم باید دکتر تاییدیه سلامت جسمی برام مینوشت. در این خان هم 4400 تومن پیاده شدم. دکتر وقتی داشت مجموع نتایج را پشت برگه تاییدیه مینوشت رسید به نتیجه دید چشم هام. ازم پرسید مشکل چشمات چیه؟ منم گفتم عمل کردم و دکتر گفته 6 ماه بعد از عمل بیام پیشش. اونم نوشت دیدم خوب نیست و عمل کردم و تحت درمان هستم.
وقتی رفتم سرکار، برگه تاییدیه طب کار و عدم اعتیاد را بردم دادم بهشون ولی صبر نکردم که ببینم چی بهم میگن و سریع از اتاقشون اومدم بیرون. تا عصر هم بهم زنگ نزدن و چیزی هم نگفتن. حالا یا نفهمیدم قضیه چشم هام را یا بعد صداش در میاد.

بعد از ظهر هم با سپهر برای گزینش رفتیم. آقاهه تا ما را دید و ما گفتیم از شهرک برای گزینش اومدیم شاکی شده که چرا اینقدر دیر اومدین و تا حالا کجا بودین و میدونید چند روزه نامه تون پیش ما هستا و از این حرفا. من که خسته بودم حوصله نداشتم هیچیش نگفتم سپهر هم گفت ما نمیدونستیم که باید بیاییم.
بعد دو تا فرم بهمون داد که پرش کنیم. یعنی متنفر شدم دیگه از این کار؛ فک کن ماهی سه چهار بار مجبور باشی اطلاعات خودت و زندگیت را بنویسی.سبز بعد رسیدم به اون قسمت که باید اسم و آدرس و تلفن چند تا از دوستام را بدم. سپهر قبلش بهم گفته بود که اینجا واقعا میرن تحقیق میکنن. حالا من که آدرس دقیق دوستام را که بلد نیستم یعنی چشمی بلدم ولی دیگه اسم کوچه و پلاک خونشون را که نمیدونم. قبلا هم هر جایی میرفتم فرم پر میکردم آدرس ها را نهایتش میتونستم کوچه شون را بگم. دیگه شروع کردم به اس ام اس دادن به ملت که لطفا آدرس خونتون را بدین برای فرم مصاحبه میخوام. که با کلی زور و زحمت تونستم اون قسمت را هم پر کنم.
بعد آقاهه گفت کپی کل صفحات شناسنامه و کارت ملی و پایان خدمت و 3 تا عکس هم بدین. منم کپی صفحه دو سه شناسنامه را نداشتم. اونم گفت همه اش را فردا بیار. اینقدر زور بهم گفت اینقدر زور بهم گفت که نگو.
حالا برم ببینم فردا چه خوابی برام دیده شده و میخواد چی بپرسه.


 

خب در اینجا این دو تا برگه (3 صفحه) را میبینید که حدود 40 هزار تومن برام آب خورد. با کلیک بر روی عکس ها میتونید اونها را بزرگتر بببیند.

 

 

 

 

 


شنبه ٢٠ آبان ۱۳٩۱ || ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین