سین سین

تبلت ترکید :ck:
البته نه ظاهرش بلکه باطنش ترکید.
دیشب دستم بود کار خاصی هم باهاش نمیکردم یهو دیدم هنگ کرد. بعد ری استارتش کردم دیگه بالا نیومد. حالا ساعت چند بود 9:30 شب. گفتم ای داد بی داد که بدبخ شدم. بدو بدو رفتم پیش گارانتیش مجتمع پارک که شانس اوردم هنوز باز بود. گفت باید ریست کلیش کنم. گفتم خب بکن دیگه. با این ریست دیگه داشته و نداشتم پرید و رفت. به همین راحتی.
بهم گفت سیستم عاملش خراب شده و باید عوضش کنی. 15 تومن هم برای این کار می گیرم. البته نه حالا یه روز دیگه.
در مورد اطلاعاتم شانسی که آوردم چند ماه پیش هم این اتفاق براش افتاده بود و من یه بکاپ از یکی دو ماه پیش داشتم ولی بکاپ من از برنامه ها و لیست دفترچه تلفنم بود. دیگه هرچی به غیر از اینها بود رفت گریه تازه برنامه هام هم قدیمیه:dy:ناراحت
حالا من چیکار کردم خب چون من با شعار "من این کاره ام" پیش میرم. دیدم دهکی جون مگه اون آقاهه چی بلده که من بلد نیستم. حالا سخت افزار بود بازم یه چیزی ولی نرم افزار که عمرا. اونم چی یعنی یه موبایلی بیشتر از من بدونه عمرا.
دیگه این شد که خودم دست به کار شدم و تحقیقات گسترده ای در زمینه عوض کردن سیستم عامل انجام دادم. حالا هم که در خدمتتون هستم بازم میگم من این کاره ام.
اما
اما باید یه فایل 500 مگابایتی دانلود کنم اونم از یه لینک غیرمستقیم. منم که اینترنتم نامحدود نیس باید بذارم شب دانلود بشه.
فقط امیدوارم وسط دانلود، قطع نشه و منم بتونم سیستم عاملش را عوض کنم تا باز هم بگم من این کاره ام.

 

+ از امشب در جوار بخاری در خدمتت ملت عزیز هستم.زبان

 + بعدا نوشت: امروز صبح بیدار شدم همون طور که حدس میزدم وسط دانلود قطع شده بود. تلاش اول که موفقیت آمیز نبود.

شنبه ٢٧ آبان ۱۳٩۱ || ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین