سین سین

شب خوابیدم صبح بیدار شدم می بینم رییسمون عوض شده.
تو این مدتی که من با رییسمون آشنا شدم اگه بخوام در موردش در یه جمله حرف بزنم فردی هست که هیچ وقت نیست. یعنی من اینقدر که صندلیش را دیدم خودش را ندیدم.
دیروز صبح اول وقت خانم شریف ازم پرسید: اینی که میگن درسته؟ گفتم: چی میگن؟ گفت: اینکه رییست عوض شده. گفتم: هان!! من که دیروز تا ساعت 5:15 سرکار بودم خبری نبود.
بعد 10 دقیقه بعدش از بقیه همکارها فهمیدم بله درسته. یک ساعت بعدش هم حکم رفتن رییس قدیم و انتصاب رییس جدید تو بورد زده شد. یعنی من و محمد جواد (همکارم) هاج و واج مونده بودیم چطور ممکنه همه خبر دارن الا اونایی که باید خبر داشته باشن. دیروز و دیشب چه اتفاقاتی افتاده؟ تازه تو حکم برکناری نوشته بود با استعفا موافقت شده!!! تازه اوج هاج و واج موندن ما وقتی بود که همه یه جور دیگه ای با محمد جواد رفتار میکردن. بعد دوباره کاشف به عمل اومد که به احتمال زیاد بعد از تعطیلات اونم میره یه قسمت دیگه. آخه یعنی چی همه خبر دارن به جز اون که باید خبر داشته باشه؟!
از نظر بنده و امیر (اون یکی همکارم) که استعفای رییس داده شده نه اینکه ریسس استعفا داده باشه. آخه تا دیروز همه چی آروم بود و همه خوشحال. کلی هم نقشه برامون ریخته بود.
خلاصه رییس صبح اومد و گفت برام چند تا کارتن جور کنید تا وسایلش را ببره که دیدیم بله رییس پر. 
اما بعد از ظهر چیزایی دیدم که نمیدونستم چی بگم. حسینی (معاون شهرک) و رییس جدید اومدن که مثلا نقدیر و تشکر کنن. یعنی من از اول تا آخر اون تودیع و معارفه را یه فیلم با بازیگران نابازیگر ارزیابی کردم. از اول تا آخر جلسه به رییس قدیم میگفتن تو خوبی، حیفی، گلی، نانازی، به به، آفرین، تشکر و از این حرفا. به رییس جدید هم دوباره همین ها را میگفتن. رییس قدیم هم در بخشی از سخنان خود زبان گفت: دیگه خسته شده بودم! و به دلیل مشکلات شخصی کمتر سرکار بودم. دیدم نباشم بهتره!!!! یه قسمت هم که حسینی داشت حرف میزد بغض کرد. (منم باور کردم!!!!).ابرو
بعد باید تک تک افراد یه چیزی میگفتن! نوبت من که شد مونده بودم چی بگم. دیگه با کلی زور و زحمت گفتم من که تازه داشت اخلاقتون دستم میومد. ولی مثه اینکه تصمیم بر رفتنه. تو این مدت کم، چیزای زیادی ازتون یاد گرفتم و خیلی مچکرم که تجربیاتتون را در اختیارم گذاشتین!! به رییس جدید هم گفتم امیدوارم بتونم از تجربیات شما هم استفاده کنم.
اما از همه این حرفا گذشته الان جنس رییسم مونث شده. بدبخ شدمنیشخند

پنجشنبه ٢ آذر ۱۳٩۱ || ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین