سین سین

بالاخره یکی از اون روزهای موعود فرا رسید و انتخاب واحد کردم. چهارشنبه  پوریا بهم زنگ زد که انتخاب واحد کی هست؟ (پوریا از بچه های دوره کارشناسیه که اونم مثه من قبول شده). گفتم طبق تقویم دانشگاه که 7 تا 14 بهمنه. دوباره یه ساعت بعدش زنگ زد که تو سامانه دانشجوییش رفته و اونجا نوشته انتخاب واحدش ساعت 4 بعدازظهر هست. اینجا شد که فهمیدم بله انگار یه خبراییه.
حالا مشکل من چی بود تو اون موقع؟ اینکه نمیدونستم چارت درسیم چجوری هست. همینجوری از این چارت هایی که تو اینترنت پیدا کرده بودم رفتم چند تا درس برداشتم. بعد دیدم نه اینجوری نمیشه. به مجید زنگ زدم (مجید از بچه های دوره کارشناسیه که ترم قبل قبول شده) و گفت این درسایی که برداشتی را معمولا الان برنمیدارن و میذارن ترم 2 و 3. یکی از درس هایی هم که برداشتی اختیاریه!
بعد به حمید زنگ زدم (حمید از بچه های دوره کارشناسیه که پارسال قبول شده) (کلا بچه های دوره کارشناسی ریختنا!) اونم گفت رو ایمیلش چارت را داره و برام میفرسته. حمید لطف کرد و فرستاد اما نه چهارشنبه بلکه پنجشنبه عصر.
مشکل بعدی چی بود؟ اینکه یکی از درس ها را نمیدونستم پیش نیاز میخورم یا نه. حمید یه چیزی میگفت، مجید یه چیز دیگه. البته شماره مدیر گروه را از مجید گرفتم و امروز صبح باهاش حرف زدم و فهمیدم باید بگیرمش.
از برنامه درسی کلاس هام خبر اینکه، انگار کلا یه طوری برنامه ریختن که از کار بیکار بشی. کلاس ها از دوشنبه تا چهارشنبه اس. دیگه منم با بدختی 10 واحد برداشتم. عصرهای دوشنبه و چهارشنبه و دو ساعت اول صبح سه شنبه. میدونم که نمیتونم خیلی از کلاس ها را برم. مخصوصا صبح های سه شنبه که فک کنم دو سه جلسه نهایتش بتونم برم.
ای درد بگیرن این کار و دانشگاه که نمیان با هم همکاری کنن تا من درس بخونم!!

خیلی دلم میخواد رییسم بدونه من میخوام برم دانشگاه تا بلکه باهام همکاری کنه! (آره همکاری میکنه بندازنت بیرون)

بعدا نوشت: راستی من ترم قبل، 5شنبه ها برای یکی از درسام می‌رفتم دانشگاه تا بلکه این ترم با همون استاد درس و بگیرم و دیگه کلاس نرم؛ که از شانس من این ترم استاده رفته ناراحت

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳٩۱ || ٥:۳٠ ‎ب.ظ || نظرات () ||


 نویسنده : سین سین