رسما غیررسمی

هر کسی که میاد شهرک چند تا چیز براش درست میکنن که شامل ای.تایم، ایداک (که قبلا گفتم)، ایمیل با آدرس شهرک، کانکشن vpn برای اتصال به اینترنت و کلید درب اتاق که البته کلید نیست و یه کارت مغناطیسیه.
الان بیش از یک ماهه من دارم میرم شهرک و از این پنج تا چیز فقط ای.تایم را دارم که اون هم مجبور بودن بهم بدن تا ببینن کی میرم و میام و خرجش هم فقط گرفتن یه اثر انگشت از من بوده. البته باید بگم که خودمم دنبال اون 4 تا چیز دیگه نبودم چون داشتن اونها یعنی قبول کردن یه مسوولیت و من هم که به خاطر درسم قصدم اینه که حداقل مسوولیت ها را داشته باشم.
تو قراردادم، سمت من کارمند پشتیبانی موسسات هست اما تو ای.تایم کارمند معاونت توسعه فناوری!! این یعنی یه جای کار میلنگه. الان با وجود اینکه یعنی من کارمند پشتیبانی هستم ولی مسوولیت کار خاصی رسما به من محول نشده و من فقط هر کاری که بقیه همکارام بخوان بکنن کمکشون میکنم. یا مثلا امروز جلسه بین بچه های پشتیبانی بود بعد به من گفتن تو اتاق بشینم و جواب مراجعه کنتده ها را بدم و بقیه رفتن جلسه. این یعنی من را به عنوان کارمند پشتیبانی حساب نمیکنن. یا هر حرفی پیش میاد، میگن که این آقای سین که معلوم نیست اینجا بمونه!!
حالا اون معاونت توسعه فناوری تازه در چارت سازمان ایجاد شده و حتی زیر مجموعه نداره. پس ممکنه در آینده زیرمجوعه پیدا کنه. 
حالا من چه فکری باید بکنم؟

 

چند ماهی هست که مسوولین شهرک آیین نامه جدید حقوق و دستمزدی که وزارت علوم تصویب کرده را میخواستن اجرایی کنن و بالاخره موفق شدن این کارو بکنن.امروز هم تمام کارمندها را تک تک صدا زدن بیان قرارداد با مبالغ جدید را امضا کنن. در آیین نامه جدید واقعا مبالغ خوب شده و اصلا قابل مقایسه با مبالغ قبلی نیست مثلا یه آقای لیسانسه در بدو وردش 925 هزار تومن میگیره.
بگذریم از اینکه من از صبح فقط داشتم میشنیدم که چرا به این اینقدر اضافه شده و به اون یکی اونقدر.
من که رفتم امضا کنم دیدم پایه سنواتی من را زدن 2 گفتم چرا 2؟ گفتن چون خدمت سربازی رفتی یکی بیشتر میشه. گفتم آهان. بعدم اومدم خونه رفتم آیین نامه را خوندم میبینم نوشته کسایی که کمتر از یک سال سربازی رفته باشن شاملش نمیشه. پس شامل منم نمیشه دیگه. حالا تصمیم گرفتم شنبه برم بگم. اما اگه نگم عمرا کسی بفهمه.

/ 6 نظر / 24 بازدید
انار

سلام بعدا مشكلي براتون پيش نياد از اين بابت ؟ .. خيلي زحمت ميكشن اين ميزان حقوق و اوضاع رقت بار گروني

نوازش نسیم

[ابرو]

انار

از اين كه رسمي و غير رسميش با هم فرق داره منظورمه .