زندگی خصوصی

من یه اخلاقی دارم که با خودم عهد کردم فیلم ایرانی را دانلود نکنم. یکی از دلایلی هم که معمولا میرم سینما همین هست. اما دیروز بعد از مدت ها این عهد شکسته شد و فیلم زندگی خصوصی (که بهش خصوصی هم میگن) را دیدم. دلیلش هم معلومه دیگه، چون فیلم توقیف شد و نتونستم تو سینما ببینم و حتی فکر هم نکنم مجوز بهش بدن که از طریق شبکه خانگی توزیع بشه.
برام جالب بود که چطوری به این فیلم مجوز دادن؟ مخصوصا اون 20 دقیقه اواسط فیلم که فرهاد اصلانی و هانیه توسلی مشغول لاو ترکوندن و صیغه و از اون کارا بودن. اصن به ذهنمم خطور نمی کرد بشه تو جمهوری اسلامی همچین فیلمی ساخت.
فیلم که منو یاد فیلم شوکران انداخت فقط با این تفاوت که آخرش زنه خودکشی نکرد بلکه کشته شد.
بازی همه بازیگران از نظر من خوب بود و همه تونسته بودن نقش خودشون را خوب بازی کنن. مخصوصا هانیه توسلی که نقش خودش را واقعا خوب بازی کرده بود.
هدف فیلم نشون دادن چهره های متعصب اول انقلاب بود که نهی از منکراشون ضربتی و با خشونت بود و حالا بعد از چند سال رنگ عوض کرده بودن و سنگ مردم را به سینه میزدن. اما شخصیت اصلی فیلم که همچین آدمی بوده طی یک ماجرا با یه زنی آشنا میشه و صیغه و بچه و قتل و تمام. یعنی فیلم میخواست بگه افراط و تفریط باعث چه حوادث و رویدادهایی که نمیشه.
اما در کل فیلم جالبی بود و از اینکه دیدم پشیمون نیستم.

/ 29 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نوازش نسیم

من به اندازه ی خورشید با کلاس نیستم .دریت فش میدم.بد اموزی داره.[نیشخند][خجالت]

نوازش نسیم

فقط همین یه مدل بلده ناله کنه.بازی بلت نیست.

نوازش نسیم

سناریوی در پناه تو به روایت همسرمان برای دخترمان(از بس ما را جمع صدا زدید خودمون هم باورمون شده دو سه نفریم.خخخخ) دختر جان(خاله سوسکه):بابا قصه ی این فیلم چیه؟ همسرجان(بابای خاله سوسکه):یه دختره است که همه ی این پسرا می خوان باهاش ازدواج کنن. دختر جان:[سوال] همسرجان:[نیشخند] من:[ابرو][عصبانی] همسرجان:[من نبودم] دختر جان:[خوشمزه] همسرجان:[خجالت] من:[کلافه]

نوازش نسیم

شما که از هیشکی خوشتون نمیاد!ایششششششش.

نوازش نسیم

دوباره غلط املایی .خوب باشه باشه .اکشال نداره![گریه]

نوازش نسیم

بازی نادره چی از اون خوشتون نمیاد.خوبه ها![قهر]

نوازش نسیم

فردا میرم برای تمام صفحه کلید هام برچسب می خرم.[چشمک]

من کوچولو

فکر کردم با مامی تون دعوا کردین دهن جوابی کردین بهش[خنثی]

شهناز

[نیشخند] aaaaaaaaaaa چ موضوع باحالي!!!!!!! منم ميخااام فيلمو!![نیشخند]