آندروید 4

ایهاالناس بدانید و آگاه باشید که من اینکاره ام  
بالاخره موفق شدم سیستم عامل تبلتم را عوض کنم.
جمعه شب اولین اقدام برای دانلود بود که وسط کار قطع شد. بعد فردا صبح به یکی از دوستام که کافی نت داره گفتم بخوام برام دانلود کنی چقدر پولش میشه. اونم گفت برای تو هیچی (چیکار کنیم دیگه شخصیت که مردمی باشه این خواص را هم داره از خود راضی). بعد شنبه شب زنگ زد که نتونسته و سرعت خیلی پایین بوده. منم گفتم باشه.
بعد نصفه شب شنبه هم خودم خوابم برد و نتونستم بذارم برای دانلود. یکشنبه دوباره دوستم زنگ زد که گذاشتم دانلود بشه ولی سرعتش پایینه. دیگه خلاصه کلام را بگم که ما بالاخره صبح دوشنبه (دیروز) فهمیدیم که اون فایل دانلود شده. من هم دیشب رفتم ازش گرفتم و تشکر کردم و اومدم خونه. 
حالا رسیدم به اصل ماجرا که واقعا کار راحتی بود یعنی حتی از نصب یه نرم افزار هم راحت تر بود. من موندم این موبایلی ها چه پول هایی که به علت عدم آگاهی مردم درنمیارن.
خلاصه الان با آندروید نسخه 4.0.4 در خدمتتونیم.

+ حالا که تو کار سیستم عامل افتادم قصد مهاجرت به ویندوز 8 کردم. comp10.gif

+ تو شهرک هر سال عملکرد شرکت ها را ارزیابی می کنن. تا ببینن چه کارهایی کردن و چه کارهایی خواهند کرد. به بهترین شرکت ها هم تسهیلات خوبی میدن.
حالا ارزیابی چطوریه؟ اون ارزیابی کننده ها یه سری فرم دارن با سوالات مختلف که هم تستی هستش هم تشریحی. بعد ارزیابی کننده ها شروع به سوال پرسیدن از ارزیابی شونده ها (شرکت ها) می کنن و بر اون اساس برگه ها پر میشه.
بعد امروز میخواستن برن ارزیابی، خانم دانش به منم گفت بیا. حالا منم خب دفعه اول بود نمیدونستم چی به چیه و کی به کیه. رفتم اونجا با توجه به چیزایی که میشنیدم به یه ننایجی رسیده بودم. بعد خواستم برگه خانم دانش را ببینم که چه جوری جواب داده. یهو برگش را برگردوند که من نبینم. من هاج و واج نگاش میکنم میگم چرا همچینی میکنین؟ 
میگه باید نظر خودت را بگی. جواب های هرکس محرمانه اس.
گفتم: عامو حالت خوبه؟ (تو دلم البتهزبان) هان؟
بعد از چند ثانیه انگار خودش فهمید که خب بلد نیستم اومد ظرف سیم ثانیه برام توضیح داد. خب منم که نفهمیدم.
تا ببینم ارزیابی های بعدی چطور میشه.

/ 6 نظر / 24 بازدید
فرنود(نسیم)

خوشم میاد از ادم هایی که خودشون کار خودشونو راه میندازند...[دست] موفق باشی

عروس خوشه اقاقيا

چقدر در مورد شركت حرف مي زني ..ايششششششش [نیشخند]

شهنازالسلطنه!

[پلک]

نیرا

آفرررررررررررررررین ...خوشم اومد ... از این ادمایی که متوقف نمی شن و کوتاه نمی ان...تا اون کار رو به سرانجام برسونن..خیلی بهت افتخار کردم :) خدایا یک عدد تبلت به ما بده که خراب بشه بعدش...و ما بدیم سین سین درستش کنه و به این ملت کلاه بردار پول ندهیم....آمین

نیرا

نه باحالی دعای من این بود که خراب شه !‌ :)