کار و بار جدید

از دوم بهمن به صورت مستمر در شهرداری میرم سرکار پس حدود 15 روز هست که در کار جدید مشغول شدم ولی هنوز که هنوزه معلوم نیست برای کدوم منطقه قراره برم.
یه شباهتی بین کار در شهرداری و شهرک هست، اونم این که کارمندا زیاد میان و میرن! در هر دو جا هم رفتن و اومدن کارمندا براشون عادیه!
خلاصه کار این روزهام شده مطالعه و مطالعه و مطالعه و... . واقعا خسته کننده شده. این طور که شنیده میشه علت این بلاتکلیفی اینه که میخوان در بعضی از مناطق نیروها را جابه‌جا کنن برای همین من را هنوز جایی نفرستادن. با بعضی از بچه‌های مناطق دیگه که حرف میزنم میگن تا وقتی واقعا داخل کار نشی نمیدونی چی به چیه.
خدا کنه زودتر تکلیفم را روشن کنن. آخه هنوز که هنوز نه قرارداد باهام بستن نه حرفی از وضعیت بیمه و حقوقم زدن. به هر کی بگم میگن عجب دیونه‌ای هستی کار قبلی را ول کردی اومدی اینجا بدون هیچ قراردادی؟!!
مطلب دیگه این که هنوز نتونستم با این شغل ارتباط برقرار کنم. شاید به این دلیل باشه که هنوز به طور واقعی واردش نشدم. ولی در هر صورت برام شده یه غول عظیم الجثه‌ای که میخواد من را زمین بزنه. مشکل بعدی که متوجه شدم انگار اینجا یکی دو تا رییس ندارم چیزی که تا حالا فهمیدم به خاطر سمتی که دارم 5 تا رییس دارم که باید به حرفای همشون هم گوش کنم!!!!

-------------------------------------
نمره‌های این ترم دانشگاهم اعلام شد و در کمال ناباوری معدلم 17.9 شد!!!!! البته عملکرد بد ترم قبلم باعث شده معدل کلم 16.5 بشه. اینطور که میگن برای ارشد معدل زیر 17 فرقی با نخوندنش نداره. ایشالا که به این وضع دچار نشم!
-------------------------------------
 امسال هم مثه 4 سال قبل قراره جشنواره فیلم فجر در اصفهان اکران بشه. این طور که به نظر میرسه وضعیت از پارسال واقعا بدتر شده. پارسال 3 تا سینما اکران کردن امسال 1 سینما. ضمن اینکه امسال فقط 10 تا فیلم بخش اصلی مسابقه اکران میشه و بدترین نکته قیمت بلیته که 2 برابر پارسال شده یعنی 4 هزار تومن. روزای عادی بلیت 3 هزار تومنه بعد در ایام جشنواره از این هم گرون تر شده. خب طبیعتا انتظاری از خودم ندارم به اندازه سال‌های قبل فیلم ببینم. شاید 5 6 تا فیلم را بیشتر نبینم.

/ 0 نظر / 31 بازدید