نظر رییس جدید برای ادامه تحصیل

امزوز باز هم برای اینکه تکلیف خودم را برای ادامه تحصیل بدونم، از یه نفر سوال پرسیدم. این بار از رییس جدید. باز هم پرسیدم نظر شهرک برای ادامه تحصیل چیه؟ اونم جواب داد دانشگاه های دولتی و آزاد که معمولا تو طول هفته کلاس دارند و امکان ادامه تحصیل نیست نظر شهرک هم فقط روی دانشگاه های مجازی هست و حتی دنبال عقد قرارداد با دانشگاه تهران هم هست. پرسیدم حالا اگه یه نفر بخواد تو همین دانشگاه‌هایی که شما می‌گید امکان ادامه تحصیل نیست درس بخونه و فقط از مرخصی‌های استحقاقی خودش استفاده کنه چی؟ جواب داد خب دانشگاهشون قبول نمیکنه. گفتم حالا اومدیمو دانشگاه قبول کرد. گفت در هر صورت شهرک موافق ادامه تحصیل تو این دانشگاه‌ها نیست.
پس نتیجه میگیریم قضیه در حد فوق سری باید سکرت بمونه و خاک بر سر بگیریم و فریاد واحسرتا واحسرتا در دل سر دهیم و سر در گریبان فرو دهیم و راه چاره برای آینده تدبیر کنیم و از هم اکنون آمادگی برای پیشه ای دیگر داشته باشیم.

+ فردا باید برم گزینش. میگن از ازل تا ابد ازم سوال می پرسن. (ما که انگار رفتنی هستیم پس بی خیال همه چی؛ هر چی میخوان بپرسن!!)

+ اوامر رییس رو اعصابه!!

/ 6 نظر / 25 بازدید
نیرا

سسللام برای پست قبلی خواستم بگم چرا بهش زلزله آذربایحجان توجه شد..به خاطر حس شدید و ناسیونالیستی ترکی هستش و از همه مهم تر زیاد بودن جمعیت ترکای مختلفه..تقریبا همه جای ایران ترک داره و نمی دونم چرا اینطوی هستند...تا جایی که من می دونم اینطورزی بوده اند !!!‌ برای این گزینش وارشد و اینا ..شما خودتو ناراحت نکن..من که فک نکنم اتفاقی واسه شغلت بیافته !!!

لیمو

ای بابا تو تا خودتو لو ندی دست بردار نیستی نه؟؟[ابرو]

نوازش نسیم

من احساس می کنم این رئیس تون را خععععععععلی دوس دارم.[قهقهه]حالا هی از من غلط املایی بگیرید.[نیشخند]

نوازش نسیم

کسی هیت که تا به حال راجع به ادامه تحصیل ازش نپرسیده باشید؟واقعا هس؟فک کنم همه می دونن یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.[نگران]

شهنازالسلطنه!

خاله!!!چ ادبياتي نوشتيآآآآ!!!!!!![نیشخند] ياد يه بنده خدايي افتادم[گریه]

شهنازالسلطنه!

[نگران]